Darmowy 3 miesięczny Certyfikat SSL Sectigo oraz miesięczny Hosting.

Subskrybuj RSS
Obrazek tytułowy - Darmowy 3 miesięczny Certyfikat SSL Sectigo oraz miesięczny Hosting.

W MasterWWW staramy się dostarczać nasze usługi w sposób przejrzysty i dopasowany do potrzeb klientów. Dlatego staramy się, aby nasz panel kliencki, panel administracyjny oraz witryna była jak najbardziej przyjazna w obsłudze oraz nie wprowadzała w błąd.

Dlatego postanowiliśmy zaoferować naszym potencjalnym klientom zainteresowanym naszą ofertą hostingową oraz certyfikatami SSL darmowe okresy próbne, aby każdy mógł przekonać się sam, czy nasze usługi spełnią jego oczekiwania.

Możesz za darmo testować przez 30 dni dowolny pakiet hostingowy oraz otrzymać Certyfikat SSL Sectigo Trial na 90 dni

Co należy zrobić, aby otrzymać hosting na 30 dni za darmo?

Aby otrzymać jeden z pakietów hostingowych: M.START, M.CMS, M.Premium lub Master za darmo na okres 30 dni należy w trakcie składania zamówienia skorzystać z kuponu:

Kod kuponu na 30 dni hostingu: FREETRIAL

Po tym okresie możesz zrezygnować z naszych usług, lub przedłużyć za regularną cenę hosting.

Okno Płatności: Dodawanie kuponu
Okno Płatności: Po dodaniu kuponu

Jak otrzymać Certyfikat SSL Sectigo Trial na 3 miesiące?

To niezwykle proste. W Panelu Klienckim przejdź do zakładki: Usługi/Zamów nowe usługi, a następnie wybierz kategorię Certyfikaty SSL. Z listy certyfikatów wybierz Sectigo (Comodo) Trial SSL. Przez dalsze kroki przeprowadzi Cię nasz wygodny kreator zamówienia.

Możesz również skorzystać z linku bezpośredniego do darmowego 3 miesięcznego Certyfikatu Sectigo Trial SSL: LINK DO CERTYFIKATU